Skoči na glavno vsebino

Danes smo že takoj po malici začeli s plesanjem. Vsi smo bili veseli, da se je začela čisto prava pomlad.
Plesali smo na pomladne pesmice in jih tudi peli. Reševali smo uganke in rešitev povedali tako, da smo se premikali ali se oglašali kot ta žival.
Ko smo se narajali in je sonce že ogrelo Trebušo, smo se odpravili ven. Med preobuvanjem nas je presenetil obisk. Obiskala nas je deklica Pomlad. Vsi smo bili zelo veseli, saj smo vedeli, da je zime in mraza konec in bomo lahko kmalu odložili debela oblačila, saj bo vsak dan topleje.
Deklica Pomlad, je šla skupaj z nami in Medvedki tudi na sprehod. Že pri ograji smo dobili rumen listek. Pomlad nam je zaupala, da je pripravila lov na zaklad. Vsi smo se veselil in radovedno iskali listke, kjer so bile pripravljene različne naloge. Med potjo smo opazovali kako se narava prebuja. Kako se na drevesih delajo popki, kako drevesa brstijo in cvetijo. Občudovali smo tudi pomladne cvetlice. Po opravljenih vseh nalogah, smo priši do zasluženega zaklada.
Ker je bil že čas za kosilo in je deklica Pomlad morala naprej pozdravit še druge otroke, smo se poslovili.

Deklici smo se zahvalil za obisk in darilce, ter ji pomahali v slovo.

Pripravile, Alenka, Sara in Nina

 

Dostopnost