Skoči na glavno vsebino

Družine so naš največji zakald, zato smo jim Polžki posvetili kar nekaj časa.

Vsak je v vrtec prinesel sliko svoje družine in prijateljem predstavil, kdo vse je na njej. Vsak je svoje člane zelo dobro poznal. Tudi, ko smo slike pomešali med seboj, je vsak našel svojo.

Da pa bi naše družine še nekaj časa ostale v vrtcu, smo jim naredili prav posebne okvirje. Najprej smo pobarvali podlago in nanje zalepili sliko. Iz kartona smo naredili vrata v obliko hiše in jih nalepili čez sliko. Tako je lahko vsak pokukal k svoji družini in vsi so dobili prav poseben domek.

Pozabili pa nismo niti, da imajo naši starši v mesecu Marcu tudi praznik, zato smo jim ustvarili majhno pozornost iz srca.

Spoznali pa smo, da imajo tudi živali svoje družine. Razvrščali smo slike z živalskimi družinami, jim iskali pare, iskali mame in mladičke… Zelo spretni smo bili pri tem, saj nobena žival ni ostala brez svoje družine.

Pripravili Maja K. in Maja B.

Dostopnost