Skoči na glavno vsebino

Mesec marec imenujemo kar mesec družine. Že v začetku meseca smo izdelali plakat in vsak otrok je povedal nekaj lepega o mami in tatu. Potem smo ju presenetili z voščilnico za praznik. Nadaljevali smo s pogovori o družini, jo narisali s preprosto risbo in sestavili stolpce, ki so predstavljali naše družine. Naučili smo se tudi pesmico o mami in prebrali pravljico o tatu. Spoznali smo tudi živalske družine. S pomočjo lutk, figuric in slik smo sestavili pravilne kombinacije.
Družino pa smo se tudi igrali. Vlogo mame so prevzele deklice, vlogo očeta pa fantje. Dobro so poskrbeli za naju, ki sva se spremenili v razigrana otroka. Poleg hrane, pijače, pesmice pred spanjem, sva dobili tudi skupinski objem. Prav tak kot mora biti vsak dan v vsaki družini.

Pripravili, Katarina in Danijela

Dostopnost