Skoči na glavno vsebino

Le kdo bi najboljše vedel, kako pomembno je,da smo v avtu pripeti, kot Pasavček.
Ta naš obiskovalec je maskota, ki opozarja vse v prometu, kako pomemben je varnostni pas. Da smo Krtki poznavalci pravilnega zapenjanja, smo dokazali že prvi dan. Veliko smo si povedali, kaj se v prometu sme in kaj ne sme početi, pa tudi na kaj moramo biti pozorni. Tako da starši, pozor, naši Krtki vas bodo dobro poučili o pravilih v prometu.
Prav tako smo se odpravili čez Most in opazovali promet, ter se sprehodili čez tisti del ceste, ki nima zebre in tisti, ki jo ima. Bili smo previdni in vidni, saj smo si nadeli opazne prometne brezrokavnike.
Svojo ustvarjalnost, pa smo zvabili na plan, ko je deževalo in ustvarili smo čudovito maketo prometnega kraja.
Za nami je teden varnost v prometu in lahko vam zatrdimo,da red je vedno pas pripet.
Pa srečno!

Pripravili, Katja in Mateja

 

   

   

Dostopnost