Skoči na glavno vsebino

Drugi dan plavalnega tečaja je za podružničnimi otroki.
Voda nam postaja vsak dan bolj všeč. Pravzaprav postajamo čisto pravi delfinčki in ribice, kakor smo poimenovali tudi naši dve skupini. V vodi se že bolj  sproščeno igramo, škropimo in vanjo potopimo celo naš obraz. Kot prave ribe in delfini se učimo po vodi drseti s pomočjo deske in penastega obroča, ter celo sami. Po vodi, z nogami in rokami, rišemo srčke in tako delamo prve zamahe.
Ko naše roke in noge postanejo utrujene, naši želodčki pa lačni, zanje poskrbijo kuharice v vodnem parku. Danes so za nas pripravile odlične testenine z bolonjsko omako. Po kosilu se je prilegel počitek in zbiranje vtisov o plavalnem dnevu, ki smo jih zbrali vsak v svoji plavalni knjižici. Zatem pa skok nazaj v bazen. Obnovili smo znanje, ki smo ga nabrali tekom dne in z nasmeški zapustili Aquapark.
Čas je za počitek in nabiranje energije za tretji plavalni dan. Le kaj nam bo ta prinesel?

Za podružnične vrtce, Alenka, Sara in Nataša

Dostopnost