Skoči na glavno vsebino

Otroci, iz skupine Mucki, smo veselo zakorakali v prve pomladne dni, ter košček njene čarobnosti prinesli tudi v našo igralnico. Poslušali smo pravljice o pomladi, ter spoznavali prve znanilce, ki so že pokukali iz zemlje. Naslikali smo cvetoč travnik poln pisanih rož, ter spomladanski šopek, oboje pa smo  že obesili na naš pano, ter ga prav lepo okrasili. Ugotovili smo, da nam narava ponuja veliko koristnega in zdravilnega, zato smo se podali na sprehod, kjer smo se nadihali svežega zraka, ob tem pa še nabrali regratove cvetove, iz katerih že nastaja med. Pomlad je odeta v živo pisane barve, ki smo jih spoznavali skozi različne didaktične igre, v katerih smo se tudi preizkusili. Kljub temu, da smo še majhni že veliko vemo, zato nam tudi to je dobro od rok šlo. Ker pa nam je zadnje dni vreme pošteno zagodlo, smo ta čas izkoristili za ples in petje, ter gibalne igrice v igralnici.

Mucki upamo samo, da vreme kmalu lepše bo, da se odpravimo novim dogodivščinam naproti.

Za vrtec Šentviška Gora, Petra.

Dostopnost