Uvajalni tedni v skupini Miška so hitro minili. Med seboj smo se že dobro spoznali in stkale so se že prve prijateljske vezi. Vsak dan nam prinese nove izzive in nova doživetja. V dobrem mesecu kar smo skupaj smo doživeli že veliko dogodivščin. Na prvi dan jeseni nas je obiskala tetka Jesen, sodelovali smo na množičnem teku otrok. Veliko časa smo preživeli na prostem -sprehodi, igre na travniku, igre na igralih dvorišča. Na sprehodih smo opazovali naravo, promet in se učili varne hoje v koloni ob robu cestišča. Spoznali smo odsevne predmete, ki nam omogočajo, da smo v prometu bolj opazni. Naučili smo se pravilnega prečkanja cestišča in opazovali oznake in znake na in ob cesti. Prometno obarvan mesec smo zaključili s tednom mobilnosti in spodbujanjem k čim manjši uporabi avtomobilov in k čim pogostejšemu pešačenju.

Pripravili, Katarina in Danijela