“Tu sem jaz, tu si ti,
pridi naj te ne skrbi.
Če bi rad se igral,
ti bom svoje igrače dal.
Če le en bonbon imam,
glej z veseljem ti ga dam,
na gugalnico te spustim,
ko ti je lepo se s tabo veselim!”

je le del pesmice, ki je v preteklih tednih odmevala iz Zajčkove igralnice. Posvetili smo jih namreč eni izmed najlepših stvari na svetu – prijateljstvu. In kaj vse smo počeli? Poleg tega, da smo se zareees veliko igrali, smo prijateljstvo krepili še s pomočjo socialnih iger, ki so nas še bolj povezale med seboj. Ker pa radi ustvarjamo, smo svoje prijatelje tudi naslikali, nato pa jih veselo prijeli za roko in se odpravili na sprehod.
V tem času smo ugotovili, kako zelo pomembno je, da imamo ob sebi prave prijatelje. Tiste, s katerimi se imamo lepo in ki nam narišejo nasmeh. In le-ta je sijal čisto na vsakem obrazu 🙂

Pripravili, Anita in Brigita