Skoči na glavno vsebino

Ta teden je prav poseben teden. Je teden, ko praznujemo vsi otroci. Zajčki smo se zato odločili, da ga bomo preživeli čimbolj aktivno v družbi svojih prijateljev in s tem krepili naše prijateljske vezi. Današnji dan je bil ravno pravšnji za drugi izlet Zajčkov pohajalčkov. Kmalu po zajtrku smo si na ramena nadeli nahrbtnike in se odpravili proti Modreju. Pot ni bila dolga, a kljub temu zabavna. S prijatelji smo se po poti veliko smejali, pogovarjali in peli pesmice. Ob prihodu v Modrej smo se okrepčali s sadjem, potem pa se s prijatelji podali na igrala. Zajčki smo pogumno plezali na plezalih, se spuščali po toboganu in se gugali na gugalnicah. Z igrišča je bilo slišati veliko smeha in dobre volje. Na koncu smo se prijetno utrujeni podali nazaj proti vrtcu.

Bilo nam je zares lepo in komaj čakamo naslednji Zajčkov izlet.

Za Zajčke pripravili, Nina in Brigita

Dostopnost