Skoči na glavno vsebino

Danes je bil dan, ki so ga vsi že prav težko čakali, saj je bil na vrsti igralni dan s prav posebnim gostom.

Vsi ponosni so otroci zjutraj vstopili v igralnico in v roki držali svojo najljubšo igračo, ki so jo hitro preizkusili v igralnici. Že kmalu po malici, pa so se pričeli spraševati: kdo je naš gost, kdo nas bo obiskal, ali bo tudi on prinesel svojo igračo, ali se bo z nami tudi igral…  Ni bilo treba prav dosti časa čakati, ko je nekdo potrkal na vrata… Vas že zanima? Vrata so se odprla in skozi je prišel ravnatelj Ciril Makovec. Sprva malo zadržani, so otroci pristopili do njega in ga nato hitro sprejeli v svojo sredino. Ponudili in pokazali so mu svoje igrače, ter se z njim poigrali. Zanimanje pa je pritegnil tudi njegov nahrbtnik. Le kaj je v njem? Posedli smo se v krog in počakali, kaj bo ravnatelj Ciril potegnil iz nahrbtnika. Bila je njegova najljubša igrača iz otroštva. Povedal nam je zanimivo zgodbo, kako je Obuti maček prišel do njega, ob kateri smo se iz srca nasmejali. Vsi ponosno in samozavestno, so otroci in kasneje tudi vzgojiteljice, pokazali tudi svoje igrače. Sledila je igra, medsebojna izmenjava igrač in prijetno druženje z našim gostom. Ob snidenju smo ravnatelju izročili spominek za srečo, ter ga povabili, da nas še kdaj obišče. Gospod Ciril se je zahvalil za vabilo in prijetno druženje, ki mu bo še dolgo ostalo v prijetnem spominu.

Ravnatelju Cirilu Makovec se zahvaljujemo za obisk in čas, ki smo ga lahko preživeli skupaj.

 

   

Za vrtec Dolenja Trebuša pripravila; Sara

Dostopnost