Skoči na glavno vsebino

Letos smo se v pravljično jesen podali s kolesi. In tak kot je bil začetek jeseni, je bilo tudi nadaljevanje. Veliko lepih, sončnih dni smo preživeli zunaj na travniku in v gozdu, ter opazovali spreminjajoči se naravo. Opazili smo, da se barva listkov spreminja v rumeno, rdečo, oranžno in rjavo barvo, ter da nekateri že odpadajo z dreves.

Naučili smo se nekaj jesenskih pesmic, ter pripovedovali pravljice z jesensko temo, ki so jih otroci tudi pripovedovali. Skozi celotni čas pa smo se tudi likovno izražali. Izdelali smo veliko različnih izdelkov. Ustvarjali smo jesensko drevo ter deklico jesen. Izdelovali smo gobe in kar je bilo najbolj všeč otrokom, risali pod mizo, na spodnji strani mize.

Ne dvomimo v to, da bo tudi zima in z njo čarobni december, pisan in razigran.

Pripravili; Petra in Nina

 

     

      

      

Dostopnost