Skoči na glavno vsebino

Ko so prvi decembrski dan otroci vstopili v vrtec Podmelec, jih je pričakalo posebno presenečenje. Igralnica je bila odeta v snežno belino, povsod so se svetile novoletne lučke in na oknu so jih pričakali razigrani palčki. Otroci niso skrivali navdušenja in so glasno občudovali čarobno vzdušje v igralnici. Le kdo pa je vse to pripravil? Kmalu so odkrili palčka Pomagalčka, ki jim sedaj vsak dan prinese pismo ali kakšno darilo in jih prosi za pomoč pri osrečevanju naših bližnjih. Račke so zavihale rokave in v tem tednu izdelale kar nekaj okraskov, dokončale okraševanje igralnice in smrečice, za piko na i, pa so otroci spekli še cimetove mafine, ki so odišavili celotno podružnico. Za veselo vzdušje so poskrbeli tudi s prepevanjem zimskih pesmic in prebiranjem pravljic. Komaj čakamo, kaj nam bo palček namignil jutri.

Pssst! Hvala vsem mamicam, ki so pomagale pri pripravi presenečanja in pomagale okrasiti igralnico.

Za vrtec Podmelec, Špela Krivec

Dostopnost