Skoči na glavno vsebino

December vsak dan tudi v našo enoto vrtca prinaša čarobne trenutke. V ponedeljek, 12.12.2022, je za take trenutke poskrbel Miklavžev koncert, ki ga že tradicionalno organizirajo učenci podružnične šole. K pestremu programu koncerta so prispevali tako učenci, kot tudi otroci iz vrtca. Koncert je otvoril šolski zborček, nato smo lahko prisluhnili skladbicam, ki so jih šolarke odigrale na Orffove instrumente. Sledil je nastop učenk, ki obiskujejo glasbeno šolo. Otroci iz skupin Mucki in Kužki so se predstavili s kar petimi točkami, ki so jih zelo pogumno, kljub kančku treme, odlično izvedli. Sledila je še predstava učencev 1. in 2. razreda ter nastop učenk iz 4. razreda. Koncert so učenke zaključile s plesno točko.

Ob koncu koncerta je sledilo tudi presenečenje. Ogledali smo si namreč lahko fotografije iz preteklih koncertov in ugotovili, da smo tako vrtčevski otroci, kot tudi učenci, od preteklega koncerta zrastli in se marsičesa novega naučili.

   

   

   

   

Za vrtec Šent. Gora, vzgojiteljice

Dostopnost