Skoči na glavno vsebino

Začetek tedna se je začel v ORANŽNI barvi in z vitaminsko bombo iz soka sveže iztisnjenih pomaranč. Igrali smo se tudi igro Ti si oranžna riba ter se preizkusili v slikanju s paleto. Torek je bil obarvan v ROZA barvo. Brali smo pravljico o Pujsi Pepi in ustvarjali z likovno tehniko trganke, nato pa smo se odpravili na sprehod po zasneženem Podmelcu. Nadaljevali smo z RJAVIM dnevom ter prepevali rjave pesmice in reševali delavne liste. V četrtek je nastopila VIJOLA barva in naši fantje, se tako kot na roza dan, niso dali motiti in si sposodili pri puncah doma, kaj v vijola barvi. Brali smo vijola pravljico in izdelovali Knjigo barv, katero bodo, ko bo končana, lahko odnesli domov. Danes pa smo imeli BEL dan v vrtcu. Vreme je tudi poskrbelo za belo vzdušje s plesom snežink, zato smo se odpravili na sprehod z opazovanjem belih stvari po bližnji okolici. Plesali smo ples Bela, bela lilija in prebrali pravljico Snežni medo.

Hvala staršem za sodelovanje. Super ste.

Za vrtec Podmelec, vzgojiteljice.

Dostopnost