Skoči na glavno vsebino

Polžki smo tudi ta teden preživeli zelo družinsko.

Spoznavali smo kdo sta mama in tata, ter kaj so stvari, ki jih počneta. Pri hišnih opravilih nam je na pomoč priskočil hišnik Valter, ki nam je pokazal, kako zamenjamo žarnico in popravimo tisto, kar je pokvarjeno ali poškodovano. Seveda smo se v teh spretnostih preizkusili tudi sami.

Potrebno pa je bilo opraviti tudi gospodinjska opravila, in tako smo en, dva tri, postali male mamice, ki so kuhale, pomivale in čistile. Seveda pa je bilo ves ta čas še vedno potrebno poskrbeti za jokajoče dojenčke, joj, koliko dela smo imeli!

Ob tem pa smo našli še veliko časa za ples, petje pesmi in dolge tople sprehode.

Otroci so od doma prinesli fotografijo svoje družine, ki smo si jih pogosto ogledovali in prepoznavali posamezne člane. Za lep spomin smo jih vključili v izdelek Moja družina, kjer so nas skozi vratca hiš pozdravili čisto vsi družinski člani.

 

  

   

 

Za vrtec, Maja in Blaž

Dostopnost