Skoči na glavno vsebino

V preteklem tednu smo se Zajčki razveselili prihoda pomladi. Dneve nam je deklica Pomlad polepšala s soncem, zato smo veliko časa preživeli v naravi, kar imamo najraje. Na travniku smo se igrali različne igre, se kotalili, se sprehajali po okolici, se igrali ob jezeru in tudi na našem dvorišču. Ob vsem tem smo opazovali prebujanje narave.
Pomlad smo priklicali tudi v našo igralnico. Izdelali smo pomladno dekoracijo, sebe pa okrasili s pomladnimi kronicami, ki smo si jih nadeli na glave. Pomladno obarvan je na novo tudi pano pred igralnico, ksterega krasijjo pomladne rožice.
Sodelovali smo pri čistilni akciji in poskrbeli za urejeno okolico vrtca. Naš trud je bil poplačan z ogledom predstave, v katero nas je popeljala sama deklica Pomlad. Z našo pomočjo ji je uspelo pregnati zimo, juhej!

Lepo nam je bilo.

Za vrtec pripravili, Brigita in Nina

Dostopnost