Dočakali smo četrti in hkrati zadnji dan plavalnega tečaja v Cerknem. To je tudi dan, ko otroci pokažejo svoje plavalno znanje. Kdo bi si mislil, da se lahko v tako kratkem času, tako veliko naučijo.  Glede na znanje pred plavalnim tečajem smo ugotovili, da so vsi otroci napredovali in dosegli primarni cilj. Najbolj pomembno pa je, da so se danes v vodi vsi sproščeno igrali in uživali. Nekateri so zbrali še dodaten pogum in skakali v vodo s poličke, skoraj kot pravi profesionalci. Na koncu je sledila podelitev priznanj in plavalnih knjižic Naučimo se plavati, v katerih so podrobneje razložene stopnje, nagrade in plavalne vsebine. Starše prosimo naj priznanje in plavalno knjižico skrbno shranijo, saj ju bo otrok tekom osnovnošolskih let dopolnjeval z dodatnimi nalepkami za osvojeno plavalno znanje. Otroci so ob koncu tečaja povedali, kaj jim je bilo  najbolj všeč:

Nick Aleksander: »Ko smo skakali s skakalnice.«

Tanja: »Ko smo se učili plavat.«

Eli: »Ko smo drseli.«

Angelika: »Ko sem drsela in se potapljala.«

Emika: »Ko smo skakali v vodo.«

Zala: »Da smo skakali v vodo.«

Zarja: »Všeč mi je bilo, ko sem skakala s skakalnice v vodo, v ta visoko vodo.«

Maša: »Meni je blo všeč potapljanje in skakanje.«

Tara Amelia: »Meni je bilo všeč skakanje s skakalnice.«

Ajda: »Všeč mi je bilo drsenje.«

Matija: »Skakanje v globoko vodo.«

Žiga: »Všeč mi je bilo skakanje in plesanje v vodi v krogu.«

Filip: »Najbolj všeč mi je bilo, ko smo skakali s ta visoke skakalnice.«

Tilen: »Meni je bilo všeč v jacuzziju in ko smo plesali belo lilijo v vodi.«

Vid: »Ko smo skakali s skakalnice in se potapljali v jacuzziju.«

Naj: »Ko smo bili v jacuzziju in skakali s skakalnice.«

Jaka: »Meni je bilo všeč, ko sem skakal s skakalnice in ker smo se s fanti vozili na zadnjih sedežih v avtobusu.«

Nejc: »Meni je bilo všeč skakanje s skakalnice, ko smo plesali in ko se bil jaz črni tulipan.«

Pripravili Mateja in Alenka