Skoči na glavno vsebino

Sij, sončece sij,

nikar se več ne skrij!

Če siješ je vse bolj lepo…..

Tako smo si Miške prepevale v tem tednu.

Vsak dan smo spremljali kakšno vreme je zunaj, da smo vedeli kako se obleči in obuti.

Ali potrebujemo škornje? Kaj pa dežnik? Seveda, saj zunaj pada dež! Ko pa je preveč deževalo, smo si škornje obuli kar v igralnici in se podali na dežni poligon. Da nam je čas hitreje minil, smo ustvarjali dežne slike z dežniki in si pričarali sončen dan z najlepšimi sončki. Prebrali smo tudi veliko vremenskih pravljic, se igrali z ročnimi lutkami ter poslušali padanje dežja. Seveda smo se odpravili tudi na sprehod. Hitro smo odprli dežnike in pazili, da nas dežek ne zmoči. V sončnem vremenu pa smo hitro odšli na dvorišče ali pa se odpravili na daljši sprehod.

Pripravili Maja in Katarina

 

Dostopnost