Skoči na glavno vsebino
V preteklem tednu je Mucke presenetil nov obisk, ki sta se ga najbolj razveselila naša Lovro in Sara. Skupino je namreč obiskala njuna mama Aleksandra, ki je po poklicu medicinska sestra. Oblečena v svojo uniformo je s seboj prinesla kovček, v katerem je imela pospravljenih veliko pripomočkov, ki jih medicinske sestre potrebujejo v svoji službi. S pomočjo stetoskopa so lahko otroci prisluhnili bitju srca, ogledali so si različne povoje, obliže, brizge, itd. Seveda na kolenih in komolcih otrok ne manjka bušk, zato je Aleksandra, s pomočjo Lovra in Sare, otrokom na rane prilepila obliže in nekatere “rane” povila tudi s povoji.
Otroci so se med obiskom naučili veliko novega o delu medicinskih sester in ugotovili, da je obisk zdravnika in medicinske sestre lahko zelo prijeten in prav nič strašljiv. Aleksandri se še enkrat zahvaljujemo za prijeten obisk.
     
     
Za Mucke, Nataša
Dostopnost