Skoči na glavno vsebino

Babica najbolje ve,
kaj njen vnuk najraje je,
in v upanju na sladke sanje
me s pravljico pospremi vanje.

Dedek se na vse spozna,
težave vse rešiti zna.
Meni pa se dobro zdi,
da mu smem pomagati.

V tem tednu smo otroci iz Mostarskega vrtca gostili naše babice in dedke. Tudi letos smo bili del vseslovenske akcije Simbioza giba, ki združuje medgeneracijsko sodelovanje in gibanje. Vreme nam je bilo več kot naklonjeno, prav tako kot vreme pa je bilo pozitivno tudi vzdušje med nami. Po krajšem programu smo se podali na skupni sprehod po kraju. Sledilo je druženje v senci naših lip na dvorišču vrtca. Ob soku in piškotih je pogovor hitro stekel. Bilo je kratko, ampak sladko.

Vsi otroci in vzgojiteljice se še enkrat iskreno zahvaljujemo vsem babicam in dedkom, ki ste prišli med nas. Zaradi vas je bilo dopoldne še bolj čarobno. Hvala, ker ste!

Za vrtec pripravila, Brigita

Dostopnost