Skoči na glavno vsebino

Pretekle dni smo, z otroci iz vrtca Podmelec, sodelovali v projektu Varno s soncem. Veliko smo se pogovarjali o zaščiti pred soncem. Zaradi prihajajočega poletja, ter vročih in sončnih dni smo ogromno pozornosti namenili tej temi. Izdelali smo plakat na katerega smo napisali in narisali kaj vse potrebujemo, da se res dobro zaščitimo. Izobesili smo ga v garderobo, kjer ga lahko vsi skupaj dobro vidimo. Za domov smo si naredili tudi žepne knjižice in papirnata pokrivala z unikatnimi tiski. Ko smo se odpravili na sprehod ali igrišče, smo vedno pokrili naše glave ter se namazali s kremo za sončenje. Na igrišču smo poskrbeli tudi za to, da se v senci igramo in zares veliko tekočine pijemo. Zdaj vemo kako bomo, sebi najbolj varno, preživeli sončne poletne dni.

Za vrtec Podmelec, vzgojiteljice

Dostopnost