Skoči na glavno vsebino

V petek popoldan smo se v družbi staršev zbrali na igrišču, da bi se še zadnjič v tem letu skupaj podružili. Našim najdražjim smo se predstavili tudi s krajšim programom. Želvice s prisrčno predstavo Pod medvedovim dežnikom in pesmicami. Medvedki pa s pesmijo in plesom. S pesmijo smo se simbolično poslovili tudi od naših treh cici maturantov. Po bučnem aplavzu smo se skupaj z animatorkami Anjo, Saro, Terezo in Emi odpravili v dvorano, kjer so nam pripravile pester in zanimiv program z delavnicami in različnimi gibalnimi igrami. Ko smo opravili vse naloge je sledilo iskanje skritega zaklada, v katerem je bilo sladko presenečenje. Druženje se je nato nadaljevalo še pozno v noč.

Ob tem bi se rade vse vzgojiteljice zahvalile tudi staršem za lepo pozornost, ki ste nam jo namenili. Predvsem pa hvala za uspešno sodelovanje, zaupanje in iskrenost skozi celo leto.

Za vrtec Trebuša napisale; vzgojiteljice

Dostopnost