Skoči na glavno vsebino

Danes nas je s svojim obiskom razveselila mama Karmen, ki je zaposlena v domu ostarelih v Idriji.
Filip je o obisku povedal tako:
“Danes je prišla moja mama na obisk in nam je povedala zgodbo o tapkanju. Tudi  mi smo tapkali. To se dela, da te ni strah, da nisi jezen in da nisi žalosten. Potem sem otrokom razdelil bonbone in je dobila vsaka teta ena rožico. Te tete so iz doma upokojencev in moja mama skrbi za njih. Moja mama jim pomaga in jih kdaj kam pelje, tudi na sprehod grejo. Bilo mi je zelo dobro, ker je mama prišla. Pravljica, ki so nam jo prebrale je bila o medvedku, ki se boji teme.”
Skupni čas nam je zelo hitro minil, saj smo se v družbi drug drugega zares dobro počutili. Ponovno smo dokazali, da je medgeneracijsko druženje v prid vsem udeleženim.
Še enkrat iz srca hvala Filipovi mami, ki je poskrbela za prijeten obisk.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost