Skoči na glavno vsebino
Leto je naokrog in skupina Račke je prejela povabilo na Čajanko k Sonji in Majdi v Klavže. Na srečanje z nekdanjimi vzgojiteljicami smo se odpravili že zelo zgodaj, ko sonce še ni pokazalo svoje prave moči. Za spremstvo se je javila tudi nekdanja vzgojiteljica Veronika in nam pomagala varno priti do cilja. Sonja se je potrudila in otrokom pripravila slastne in mastne miške ter malinov čaj. Iz balkona so se na otroke spuščali mavrični milni mehurčki, ki so jih otroci z veseljem polovili. Račke smo gostiteljem pripravili kratek kulturni program in simbolično darilce. Vzgojiteljica Majda pa se je od malih maturantk poslovila s posebno pozornostjo. Na Klavžah smo preživeli lepo dopoldne in se dogovorili, da naslednje leto spet pridemo.
za vrtec Podmelec, Špela Krivec
Dostopnost