Skoči na glavno vsebino

Včeraj smo se vrtec in šola udeležili zaključnega piknika, ki so ga za vse nas pripravili starši. Izpeljali smo ga v Klavžah na urejenem vaškem kopališču “Majnč beach”. Bil je topel in sončen dan, zato je bila super odlična ideja, preživeti popoldan s starši ob vodi. Otroci so se lahko preizkusili v metanju kamenčkov v vodo, izdelovanju možicev, špricanjem z vodo. Najbolj pogumni so v vodi tudi čofotali ali celo zaplavali. Račke smo za starše pripravil kratek program, kjer smo jim nekaj zapeli ter se poslovili od naših treh malih maturantk, ki drugo leto odhajajo v šolo. Starši so se zelo izkazali, odlično so poskrbeli za pijačo in jedačo ter celotno organizacijo. Bilo je super osvežujoče druženje ob reki Bači. Vsem staršem se iskreno zahvaljujemo za čudovit popoldan, ki smo ga preživeli skupaj.

Za vrtec Podmelec, vzgojiteljice.

Dostopnost