Skoči na glavno vsebino

Se že iztekajo zadnji julijski dnevi, ki nam  vsak dan kaj novega prinašajo. Skozi okno našega vrtca smo v tem času velikokrat zrli v nebo in spremljali vse vremenske neprilike, ki nam jih to poletje namenja. Ampak tudi ves ta dež in veter, nam nista izbrisala nasmeha in dobre volje iz naših obrazov. Veselje in pozitivna energija sta odmevala po Mostu, ko smo se skupaj igrali, peli in plesali. Podili smo se na dvorišču, delali peščene gradove, tekmovali na poganjalcih in se prepustili igri. Najlepše je bilo, ko smo si vzeli čas drug za drugega, si prisluhnili, ter skupaj tudi kako ušpičili. Ob tem pa prehodili kar nekaj poti po našem Mostu in le nemo opazovali, kaj vse nam je narava v teh dneh namenila. Ko pa nam ni bila namenjena igra na prostem, smo se v varnem zavetju našega vrtca predali različnim gibalnim igra, prisluhnili marsikateri pravljici, likovno ustvarjali, ter se igrali, sestavljali, pretikali,… Lepo nam je bilo sklepati nova poznanstva, ter še dodatno okrepiti stara. Upajmo, da nas ta pravo poletje še čaka za naslednjim ovinkom, zato mu že hitimo naproti…

Lepe pozdravčke iz vrtca, otroci in vzgojiteljice.

 

Dostopnost