Skoči na glavno vsebino

Prijazna slonja druščina z Elmerjem nam je dokazala, da za prijateljstvo ni pomembno kdo si in kako izgledaš, temveč kakšno je tvoje srce. Pravljico o Elmerju smo zares dobro spoznali, saj smo jo velikokrat prebrali, se o njej pogovorili in na vsa vprašanja odgovorili. Zato prav vsak Krtek jo zagotovo pripovedovati zna, če kakšnega srečate, kar povprašajte  ga. Pravljica pa nam je ponudila tudi veliko idej za ustvarjalnost, pri kateri smo še kako dobro “trenirali” naše prstke. Da pa smo Krtki tudi zelo vztrajni smo dokazali, ko smo vzeli pot pod noge in krenili v strm klanec do Kozmeric in nato po cesti vse do Sel pri Volčah. Vzeli pa smo si tudi čas, da smo potešili našo radovednost, kaj vse se skriva za vrati, ki vodijo v šolske prostore. Sprehodili smo se po šoli, srečevali zaposlene in učence in obiskali  ravnatelja.
Iz naše igralnice se velikokrat sliši tudi prepevanje, saj smo se v tem šolskem letu skupaj naučili že tri nove pesmice. Danes pa smo si vzeli čas za ples in še boljše spoznavanje prijateljev. Obljubili smo si, da bomo drug drugemu namenili le lepe stvari, kajti Krtki še kako dobro vemo, da to kar med prijatelje deliš, tudi sam nazaj dobiš.

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost