Skoči na glavno vsebino

Zajčki smo pretekle dni posvetili spoznavanju igralnice, tkanju prijateljskih vezi ter igri. Poleg tega pa smo se naučili Zajčkovo himno, spoznali pravila in z našimi umetninami zapolnili pano pred igralnico. Poslušali smo pravljice o prijateljstvu, ter ugotovili, kako pomembno je, da smo drug do drugega prijazni. To smo spoznali tudi v pravljici Pod medvedovim dežnikom, katero smo tudi zaigrali.
Veliko časa smo preživeli na prostem. Igrali smo se v gozdičku, hodili na daljše sprehode ter uživali v igri na dvorišču. Zadnji dan so skupaj z nami v vrtec prišle tudi igrače od doma. Pokazali smo jih drug drugemu in jih tudi brez težav delili med prijatelje.
Naj z vami delimo še Zajčkovo himno, ki dnevno odmeva iz naše igralnice:

Ko se zjutraj vsi zbudimo,
brž v vrtec pohitimo.
Tam prijatelje imamo,
tam vsi skupaj se igramo, se igramo.

Plešemo in se učimo,
se s prijatelji lovimo.
In ko rešitve ne poznamo,
vsi pomagati si znamo, si znamo.

Konec dneva vsi veseli,
bomo starše spet objeli.
In povedati želeli,
da smo dobro se imeli, se imeli.

Za vrtec pripravili, Brigita in Anita

Dostopnost