Skoči na glavno vsebino
Vremenoslovci so napovedali prihod mrzlih jesenskih dni, zato smo se planinci iz Podmelca odločili izkoristiti dan še za en poseben izlet. Tokrat smo se dogovorili za obisk na ranču Kenda, kjer sta nas pričakala Gizela in Mitja ter njuni poniji in oslička. Planinci so se zavihteli v sedlo ponija po imenu James. Prednost tega, da je letos planincev majhno število je, da so lahko vsi jezdili več krogov, dokler se James ni naveličal in ga ni prepričal niti korenček, da bi se premaknil. Po končani ježi, smo pot proti vrtcu nadaljevali po klancu do Podmelca in med potjo pozdravili še upokojeno vzgojiteljico Sonjo. Za malico in počitek pa smo izbrali sončno mesto ob podmelškem koritu. Tudi tokrat sta nas na izlet pospremili  upokojeni vzgojiteljici Majda in Veronika, ki z veseljem sprejmeta povabilo cicibanov planincev na krajše pohode.
Hvala vsem, ki so pomagali polepšati dan otrokom in širiti medgeneracijsko druženje!
za vrtec Podmelec, mentorica planinske dejavnosti Špela Krivec
Dostopnost