Počitniško dogajanje v našem vrtcu je polno raznolikih aktivnosti, ki otrokom prinašajo veselje in zabavo. V zgodnjih dopoldanskih urah se odpravimo na sprehode ob jezeru ali po drugih sprehajalnih poteh, kjer opazujemo naravo ali pa se na dvorišču igramo na različnih igralih. Poleg igre, sprehodov in poslušanja pravljic pa smo tudi likovno ustvarjalni.  V prejšnjem tednu smo izdelali »osvežilno pijačo«, v tem pa lubenice v obliki pahljače, kar je bilo zabavno in tudi praktično za hlajenje v vročih poletnih dneh.

V našem vrtcu se imamo tudi med počitnicami zelo lepo. Vsak dan nas čakajo nove dogodivščine, polne smeha in veselja. Otroci se med seboj povezujejo in spletajo nova prijateljstva. Počitniški čas je v našem vrtcu čas sprostitve, igre in ustvarjalnosti, ki ga otroci vedno znova pričakujejo z navdušenjem.

Za vrtec, Polona in Špela