ŽIVAHNI,
IGRIVI,
CARTLJIVI,
ENAKOPRAVNI….

… vse to in še več, smo otroci iz skupine Želvic, vrtca v Dolenji Trebuši, ki smo danes po dolgih počitnicah znova se vrnili. Skozi vrata smo zakorakali eni z nasmeškom na obrazu, drugi malce bolj zadržano, tretjim pa je tudi kakšna solzica po licu spolzela. Le ta se je še isti trenutek posušila, ko smo se zagledali, se objeli, močno stisnili, ter se skupaj z želvico družili med našimi igračami. Pregledali smo vse kotičke naše igralnice, spoznali vse novosti, ki se jih bomo sedaj posluževali, ter se odpravili še na dvorišče, da smo preizkusili vsa igrala. Kmalu smo ugotovili, da smo igro s prijatelji res že težko čakali, da smo se prav že pogrešali. Da je bil prvi dan vrtca še malo bolj poseben, je poskrbela Mojca iz plesne skupine Artfit, ki nas je skozi pesmi popeljala v deželo plesa in gibanja. Otroci so skupaj s šolarji neizmerno uživali ob ritmih glasbe, zaplesali in zraven tudi kakšno zapeli. Še preden pa smo se predali počitku, smo prejeli zaslužene spominke na prvi vrtčevski dan. Res je bil en lep dan.

DOBRODOŠLI NA KROVU, ŽELVICE. SKUPAJ POLETIMO NOVIM DOGODIVŠČINAM NAPROTI.

Za vrtec Dolenja Trebuša, Manca in Petra