Minuli teden smo tudi v Trebuši obeležili teden otroka, katerega slogan je bil letos Otrok nepopisan list. Z različnimi dejavnostmi in obiski, smo ta list dobro polnil z novimi in različnimi doživetji, izkušnjami, znanji ter  prijetnimi druženji. V ponedeljek smo se z različnimi vozi lina poligonu preizkusili v spretnostni vožnji. Naslednji dan smo dobili prav poseben obisk, saj sta nas obiskala trenerja kajak kluba Soške elektrarne Dejan Testen, Ivan Muznik in njun pomočnik Glen. Predstavila sta nam šport kajakaštvo. Poleg tega smo lahko preizkusili različne kajake in poprijeli za vesla in veselo zaveslali. Za dobro pripravljenost in kondicijo, ki jo potrebujejo kajakaši, so nam pripravili še spretnostni poligon, na katerem smo se zelo dobro odrezali. Sredina tedna je bila v znamenju magije in čarovnije. Svoje spretnosti, nam je v dvorani na hudomušen in zabaven način prikazoval čarodej Toni. V četrtek smo v naše vrste povabili upokojeno vzgojiteljico Veroniko Maver, s katero smo se pogovarjali o časih, ko so v vrtec hodili naši starši. Kasneje nam je ob slikah pripovedovala pravljico Rdeča Kapica, ki smo ji z veseljem prisluhnili. Za zaključek tedna otroka smo si v igralnici privoščili kostanjev piknik in se posladkali z plodovi, ki nam jih je prinesla botra Jesen.

Vsem, ki ste si za nas vzeli čas in nam pomagali pobarvati naš nepopisan list z različnimi prijetnimi doživetji, se iz srca zahvaljujemo.

Za vrtec Dolenja Trebuša pripravile; vzgojiteljice