V skupini Pikapolonic se je danes iz igralnice slišal zvok šivalnega stroja. Se sprašujete zakaj? K nam je namreč prišla Lorina mama in s seboj prinesla velik šivalni stroj, blago ter veliko različnih pripomočkov, ki jih uporabljamo pri šivanju, kot so šivanke, sukanci, škarje in šiviljski meter. Pozorno in natančno smo si najprej ogledali kako ta “mašina” deluje, potem pa vsi zagreto zarezali v blago. Otroci so si z navdušenjem izbrali barvni kos blaga po svoji želji, nato pa so s pomočjo mamice Lee to blago zašili v čudovit naglavni trak. Ko so končali, so bili vsi zelo veseli in ponosni na svoje ustvarjalne mojstrovine.  Dan je bil poln ustvarjalnosti in veselja, otroci pa so pridobili novo izkušnjo in znanje o šivanju.

Iz srca se  zahvaljujemo mamici za njen čas, trud in prijaznost, saj je s tem ustvarila nepozaben dan za naše otroke.

Za skupino Pikapolonice, Nika in Polona