Poletne počitnice so se zaključile in september je že potrkal na vrata igralnice v vrtcu Podmelec. Otroci so po počitnicah postopno prihajali v naš ribnik in kmalu je bila igralnica polna znanih in tudi novih obrazov. V letošnjem šolskem letu smo namreč medse sprejeli kar štiri nove otroke. Novi prijatelji so imeli nekaj dni za spoznavanje sovrstnikov, igralnice in vzgojiteljic, s prvim septembrom pa so postali pravi korenjaki, ki v novi skupini le še redko potočijo kakšno solzo. Vzgojiteljice smo poskrbele, da se vsi otroci počutijo varno, sprejeto in da jim dan mine ob igri, petju, plesu in vzgojiteljičinem naročju. Hvala tudi učiteljici Vidi, ki je naše najmlajše presenetila z lutkovno predstavo o lisici in polžu.

za Račke, Špela Krivec