Kljub bolj kislemu vremenu, smo tudi letos sledili sloganu “Začni mlad, tekmuj pošteno” in se odzvali akciji Atletske zveze Slovenije, ter se udeležili množičnega tek za otroke. Zaradi dežja smo morali letos zamenjati prizorišče. Skupaj s šolarji smo se zbrali v dvorani, kjer smo se pod vodstvom učiteljice Maje dobro ogreli  in se pripravili na tek. Že tradicionalno so tek otvorile Želvice, sledili so Medvedki, učenci1. in 2.razreda, ter ga zaključili učenci 3. in 4. razreda. Tekmovalci so se ob bučnem navijanju zelo dobro odrezali in pokazali svoj športni duh. Na koncu so si vsi tekmovalci zaslužili medalje in pohvale. A na koncu smo bili najbolj veseli, da smo se med seboj družili in se v športnem duhu skupaj družili kar vsi otroci, vzgojiteljice in učiteljice podružnice Dolenja Trebuša.

Za vrtec Dolenja Trebuša, vzgojiteljice