Pri Polžkih se je v Tednu otroka dogajalo veliko zanimivih in zabavnih stvari. V začetku tedna nas je obiskal policist in nam razložil, kako se je treba obnašati ter na kaj vse moramo otroci paziti v cestnem prometu. Ogledali smo si še policijski kombi, pa tudi na slikanje s policistom nismo pozabili.

Polžki smo se razveselili tudi nove pridobitve v naši igralnici. Dobili smo namreč kuhinjo z mnogimi  dodatki. Tako bomo od sedaj naprej lahko še bolj veselo kuhali.

Teden otroka pa je bil kot nalašč tudi za likovno ustvarjanje. Pri tem smo bili Polžki zelo pridni, saj smo ustvarili kar dva likovna izdelka, naši spretni prstki pa so se poigrali tudi s slanim testom.

Praznični teden je bil ravno pravi za obisk prijateljev-obiskali so nas otroci iz skupine Miške. Skupaj smo se poigrali in se zabavali. Zabavni pa sta bili tudi dve gledališki predstavi, ki smo si ju z zanimanjem ogledali.

Pripravili, Kristina in Maja